مزایای طراحی وب سایت

اينترنت به سرعت در حال پيشرفت است و هر روز عده زيادی به اين شبكه جهانی می پيوندند. همچنين روشهای استفاده از اينترنت نيز رو به تغيير است لذا مشاهده مي كنيم در ايران نيز پيشرفتهايی در اين زمينه انجام گرفته است. اين استفاده گسترده از اينترنت باعث شده است كه وب سايتها در تجارت امروز نقشی مهم و حياتی راايفاء كنند.

 فكرمی كنيد دليل اين امر چيست؟
در مرحله اول اينترنت يك رسانه تبليغاتي دائمی است كه هر كس تنها با صرف مبلغی ناچيز می تواند به آن متصل شده و در هر ساعتی از شبانه روز كه بخواهد به مطالب سايت شما دسترسي داشته باشد.  اينترنت اين امكان را به مشتريان شما می دهد كه به سرعت پی به تغييرات و محصولات جديد شما برده و از آخرين اخبار شركت مطلع شوند. آنها می توانند به راحتی از طريق پست الكترونيكی و يا انجمنهای موجود با شما در تماس بوده و صدای خود را مستقيما به گوش شما برسانند. به تصوير كشيدن ارزش واقعی شما با استفاده از عكسها، انيميشنها و اصوات طراحی شده در سايت، به راحتی می تواند ارزش واقعی محصولات شما را به صورت بسيار زيبا و آسان نمايش دهد.  وب سايت شما می تواند بزرگترين ابزار تبليغاتی، عرضه خدمات و محصولات و معرفی شما به مشتريانتان باشد.
ايجاد وب سايت متناسب با فعاليتهای شما می تواند مزايای زيادی برای شما در پی داشته باشد :
• هزينه راه اندازی يک وب سايت به مراتب پايين تر از ايجاد يک فروشگاه فيزيکی است. هزينه خريد يک فروشگاه واقعی حداقل ؟؟؟ ميليون تومان است در صورتيکه قيمت وب سايت از يک صدم مبلغ فوق هم کمتر می باشد.
• نمايشگاه محصولات شما بر خلاف يک فروشگاه واقعی به صورت ?? ساعته قابل دسترسی است، هزينه زمانی و مالی بسيار کمتری برای شما دارد، شما ماليات پرداخت نمی کنيد و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمی شود!
• موتورهای جستجو در اينترنت به طور رايگان، اشخاصی که کالا يا خدمات مشابه خدمات شما را جستجو مي کنند را به سايت شما راهنمايی می کنند. • بازديدکنندگان و مشتريان شما، منحصر به يک منطقه يا شهر نخواهند بود.
• مشتری برای دفعات بعدی بيشتر به فروشگاه آنلاين شما مراجعه می کند، چون فاصله مشتری تا آنجا فقط چند کليک است و بر اساس طبقه بندی فروشگاه شما می تواند به راحتی جنس مناسب خود را انتخاب کند.
• هزينه تبليغات در اينترنت و معرفی وب سايت شما نسبت به ساير رسانه ها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنيد که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهيد بود مگر اينکه حضور خود را اعلام و مدام آنرا يادآوری نماييد.
• بسياری از افراد براين عقيده اند که محصولات و خدمات ما مشتريان خاص خود را دارد و يا نيازی به معرفی آن به تمام جهان نداريم. بسيار خب، شما کمی در مورد گسترش هر روزه اينترنت پرس و جو کنيد و به بررسی تجارتهای نمونه و رقبای خود در اينترنت بپردازيد. مطمئنا" تغيير عقيده خواهيد داد! شرکتهايی در امر تجارت خود موفق هستند که در تلاش برای گسترش رقابت باشند. در گذشته تمام اهرمها در اختيار فروشنده بود حال آنکه امروزه اهرمهای کنترلی در دست مشتريان است، برای توسعه تجارت خود ناگزير به توسعه روشهای سنتی مبتنی بر راهکار روز هستيد.
• اگر محصولی توليد می کنيد که طيف وسيعی از نسل جوان از آن استفاده می کنند مثلا يک کتاب، کم کم وبلاگ ها و سايتهايی درباره محصول شما مطلب می نويسند و باعث معروف تر شدن آن می شوند بدون اينکه حتی روح شما هم خبر داشته باشد!
• اظهار نظر در محيط شبکه برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی يا نوشتن نامه است. پس خيلی بيشتر با مشتريان خود در تماس خواهيد بود.
• تجارت الکترونيک در جهان يک موضوع کاملا جاافتاده است. اما در ايران به علتهای گوناگون اين مورد هنوز برای تعدادی از مردم امری نا آشناست. ولي حداکثر تا دو سال آينده اوضاع در ايران، به نحو چشمگيری تغيير خواهد کرد. اما اگر بخواهيد نقطه شروعتان آن روز باشد، ديگر به سختی به کسانی که امروز در حال فعاليت اند خواهيد رسيد. پس همين امروز برای بر پايی سايت خود اقدام کنيد.
به اين نکته توجه کنيد که شرکتهای رقيب نيز بيکار ننشسته اند و برخي در اين راه از شما پيشی گرفته اند، پس با مطالعه و مشاوره در صدد ايجاد استراتژی خاصی برای بازاريابی و جذب مشتريان خود باشيم و فعاليتهای خود را به صورتی سامان دهيم که جلوتر از رقبای خود باشيم و بتوانيم سهم بيشتری از بازار را بدست آوريم.
مشاوره  ‍
پشتیبانی تلگرام
پشتیبانی افراد ریپورت

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .